![](https://www.tedmalatya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/155492450_10159212242912640_6201626092359114516_n.jpg)
Siber Zorbalık
1 Mart 2021![](https://www.tedmalatya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/1-1.jpg)
Anaokulu öğrencilerimiz seramik çalışması yapıyor
5 Mart 2021![](https://www.tedmalatya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/1-960x480.jpg)
Okulumuzda öğrencilerimizin akademik ve mesleki yeterliliklerini zenginleştirmeyi hedefleyen ve Uluslararası sertifika programı olan BTEC IT Level 2 derslerimiz lise kadememizde devam ediyor.
BTEC IT Level 2 courses which is an international certificate program aiming to enrich the academic and professional competencies of our students, continue at our high school.