Bir lider yetiştirme programı olan YGA'ya başvuran öğrencilerimizin başarısı her yıl olduğu gibi bu yıl da bizleri gururlandırdı.Vicdanlı, donanımlı, içinde yaşadıkları toplumun sorunlarına duyarlı gençler yetiştirmeyi amaçlayan YGA’nın ilk aşama sonuçları açıklandı. Her yıl yüzlerce öğrencinin başvurduğu programın ilk aşamasını üç liseli öğrencimiz geçti. Bu aşamayı geçen öğrencilerimiz; Nil ÖZKUL, Eda YÜKSEL ve Sıla DURMUŞ 18 Ocak 2020 tarihinde İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleşecek olan zirveye katılacaklar. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, bir sonraki aşamada kendilerine başarılar diliyoruz.

Liselilerimizin Uluslararası Liderlik Okulu Young Guru Academy’e Seçilme Başarısı

YGA; uluslararası bir sivil toplum örgütü olup 2000 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmayı hayal eden bu hayalini geleceğin liderlerini keşfederek ve onları bensiz liderler olarak yetiştirerek gerçekleştirir. YGA Liderleri liderlik kabiliyetlerini, daha iyi bir dünya için birlikte hayal kurup, projelendirip, hayata geçirirken; hayatın içinde geliştirir ve sosyal bilinçli liderler yetiştirirler.

Bu özveri ve başarı dolu akademide milyonlarca gencin birlikte başarma ikliminde yer almaya hak kazanan Sıla DURMUŞ, Ayşe Dila GÜRSOY, Helin İdil ÖZDEMİR, Hilalcan ÇELİK, Yağmur KÜLEKÇİ ve Mümine Zülal MUKU adlı öğrencilerimize başarılar dileriz.